Пребарување
 
Име на законот:
Број / Година:
/
Клучен збор:
 


Категории

 

Прописи


Документи 1 до 1 од 1
[1]
Општ колективен договор за стопанството на Република Македонија
 16.07.2009
Преземи го документот
категорија: Работни односи » Колективни договори
 
Документи 1 до 1 од 1
[1]
 

 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.