Пребарување
 
Име на законот:
Број / Година:
/
Клучен збор:
 


Категории

 

Закони


Документи 91 до 91 од 91
1... 3 4 5 6 7 8 9 [10]
Закон за финансиско работење - вон сила
 07.07.1993 | Сл. весник/година: 42 / 1993
Преземи го документот
 Измена и дополнување
  09.07.1997 
Преземи го документот
категорија: Финансии, сметководство » Општи прописи
 
Документи 91 до 91 од 91
1... 3 4 5 6 7 8 9 [10]
 

 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.