Пребарување
 
Име на законот:
Број / Година:
/
Клучен збор:
 


Категории

 

Закони


Документи 1 до 1 од 1
[1]
Закон за лобирање
 27.08.2008 | Сл. весник/година: 106 / 2008
Преземи го документот
 Одлука на Уставен суд
  13.02.2010 
Преземи го документот
 Дополнување
  03.10.2011 
Преземи го документот
категорија: Државно уредување на Република Македонија » Општи прописи
 
Документи 1 до 1 од 1
[1]
 

 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.