Почетна   »   Закони    »  Резолуција за приоритетите во 2009 година за пристапувањето на Република...Детален опис на документ
Резолуција за приоритетите во 2009 година за пристапувањето на Република Македонија во Европската Унија
Датум на објавување: 16.12.2008 Преземи го документот
2147 пати симнат
Датум на стапување во сила:  
Сл. весник/година: 155/2008 
Категорија: Односи и соработка со странство » Регулирање на односите и соработка со странство
Забелешка:
Клучни зборови: еу, пристапување, европска, македонија, резолуција, унија, приоритет
Измени и дополнувања
 Исправка
  29.12.2008 
Преземи го документот
126 пати симнат


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.