Почетна   »   Закони    »  Резолуција за изнаоѓање на стратегија за наметнатиот спор од страна на...Детален опис на документ
Резолуција за изнаоѓање на стратегија за наметнатиот спор од страна на Република Грција за нашето уставно име
Датум на објавување: 04.11.2008 Преземи го документот
2194 пати симнат
Датум на стапување во сила:  
Сл. весник/година: 139/2008 
Категорија: Односи и соработка со странство » Политички односи
Забелешка:
Клучни зборови: спор, име, резолуција, грција, уставно, стратегија


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.