Поврзани документи
»
Детален опис на документ
Закон за урбано зеленило
Датум на објавување: 18.01.2018 Преземи го документот
163 пати симнат
Датум на стапување во сила: 26.01.2018 
Сл. весник/година: 11/2018 
Категорија:
Забелешка:
Клучни зборови:


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.