Поврзани документи
»
Детален опис на документ
Вклучени граѓани за одговорно и транспарентно Собрание
Датум на објавување: 01.01.1970 Преземи го документот
10 пати симнат
Категорија:
Забелешка:
Клучни зборови:


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.