Почетна   »   Закони    »  Закон за даночни, царински и други фискални погодности во врска со одржувањето...Детален опис на документ
Закон за даночни, царински и други фискални погодности во врска со одржувањето на УЕФА Супер куп 2017 во Република Македонија
Датум на објавување: 17.10.2016 Преземи го документот
55 пати симнат
Датум на стапување во сила: 17.10.2016 
Сл. весник/година: 190/2016 
Категорија: Јавни служби » Спорт
Забелешка:
Клучни зборови:


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.