Детален опис на документ
Закон за скијалишта
Датум на објавување: 26.02.2016 Преземи го документот
133 пати симнат
Датум на стапување во сила: 05.03.2016 
Сл. весник/година: 37/2016 
Категорија: Јавни служби » Спорт
Забелешка:
Клучни зборови:


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.