Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/content/68/5509168/html/pravo.org.mk/Connections/pravo.php on line 9
Pravo.org.mk | Закон за упатување лица во меѓународни мисии во меѓународни организации
Почетна   »   Закони    »  Закон за упатување лица во меѓународни мисии во меѓународни организации...Детален опис на документ
Закон за упатување лица во меѓународни мисии во меѓународни организации
Датум на објавување: 12.12.2007 Преземи го документот
2324 пати симнат
Датум на стапување во сила: 20.12.2007 
Сл. весник/година: 150/2007 
Категорија: Односи и соработка со странство » Регулирање на односите и соработка со странство
Забелешка:
Клучни зборови: упатување лица во меѓународни мисии, меѓународни мисии, меѓународни организации


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.