Детален опис на документ
Закон за за водостопанство
Датум на објавување: 31.03.2015 Преземи го документот
838 пати симнат
Датум на стапување во сила: 08.04.2015 
Сл. весник/година: 51/2015 
Категорија: Стопанство » Водостопанство - рибарство
Забелешка:
Клучни зборови: водостопанство
Измени и дополнувања
 Измена и дополнување
  06.11.2015 
Преземи го документот
338 пати симнат
 Дополнување
  14.10.2016 
Преземи го документот
174 пати симнат


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.