Детален опис на документ
Закон за трансформација во редовен работен однос
Датум на објавување: 12.02.2015 Преземи го документот
2669 пати симнат
Датум на стапување во сила: 12.02.2015 
Сл. весник/година: 20/2015 
Категорија: Државно уредување на Република Македонија » Општи прописи
Забелешка:
Клучни зборови:
Измени и дополнувања
 Измена и дополнување
  19.03.2015 
Преземи го документот
1342 пати симнат


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.