Почетна   »   Закони    »  Завршна сметка на Буџетот на Република Македонија за 2012 годинаДетален опис на документ
Завршна сметка на Буџетот на Република Македонија за 2012 година
Датум на објавување: 14.11.2013 Преземи го документот
121 пати симнат
Датум на стапување во сила: 14.11.2013 
Сл. весник/година: 157/2013 
Категорија: Финансии, сметководство
Забелешка:
Клучни зборови: сметка, буџет, македонија, завршна, 2012


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.