Почетна   »   Закони    »  Закон за прибавување и размена на докази и податоци по службена должност...Детален опис на документ
Закон за прибавување и размена на докази и податоци по службена должност
Датум на објавување: 31.05.2013 Преземи го документот
479 пати симнат
Датум на стапување во сила: 08.06.2013 
Сл. весник/година: 79/2013 
Категорија: Државно уредување на Република Македонија » Локална самоуправа
Забелешка:
Клучни зборови: размена, докази, податоци, прибавување, службена, должност


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.