Детален опис на документ
Закон за автокампови
Датум на објавување: 21.01.2013 Преземи го документот
355 пати симнат
Датум на стапување во сила: 31.01.2013 
Сл. весник/година: 13/2013 
Категорија: Стопанство » Угостителство и туризам
Забелешка:
Клучни зборови: туризам и угостителство, автокампови, агенција за промоција и поддршка на туризмот
Измени и дополнувања
 Измена и дополнување
  03.09.2015 
Преземи го документот
81 пати симнат
 Измена и дополнување
  22.02.2016 
Преземи го документот
102 пати симнат


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.