Поврзани документи
»
Детален опис на документ
Закон за туристички развојни зони
Датум на објавување: 09.11.2012 Преземи го документот
213 пати симнат
Датум на стапување во сила: 17.11.2012 
Сл. весник/година: 141/2012 
Категорија:
Забелешка:
Клучни зборови: развојни, туристички, зони


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.