Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/content/68/5509168/html/pravo.org.mk/Connections/pravo.php on line 9
Pravo.org.mk | Закон за комуналните дејностиДетален опис на документ
Закон за комуналните дејности
Датум на објавување: 26.07.2012 Преземи го документот
3937 пати симнат
Датум на стапување во сила: 03.08.2012 
Сл. весник/година: 95/2012 
Категорија: Урбанизам, станбени и комунални работи » Комунални дејности
Забелешка:
Клучни зборови:
Измени и дополнувања
 Измена и дополнување
  26.11.2013 
Преземи го документот
1462 пати симнат
 Дополнување
  03.03.2014 
Преземи го документот
1256 пати симнат
 Измена и дополнување
  19.03.2015 
Преземи го документот
801 пати симнат
 Измена и дополнување
  27.08.2015 
Преземи го документот
652 пати симнат
 Измена и дополнување
  22.02.2016 
Преземи го документот
540 пати симнат


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.