Почетна   »   Прописи    »  Правилник за обновливите извори на енергија за производство на електрична...Детален опис на документ
Правилник за обновливите извори на енергија за производство на електрична енергија
Датум на објавување: 09.10.2008 Преземи го документот
303 пати симнат
Датум на стапување во сила: 17.10.2008 
Сл. весник/година: 127/2008 
Категорија: Стопанство » Индустрија и енергетика
Забелешка:
Клучни зборови: производство, енергетика, енергија, електрична, обновливи, извори


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.