Почетна   »   Прописи    »  Правилник за утврдување на висината на цената за штети на шумитеДетален опис на документ
Правилник за утврдување на висината на цената за штети на шумите
вон сила
Датум на објавување: 19.05.1998 Преземи го документот
115 пати симнат
Датум на стапување во сила: 27.05.1998 
Сл. весник/година: 23/1998 
Категорија: Стопанство » Шумарство - ловство
Забелешка:
Клучни зборови: дрвја, шуми, дрво, шума, шумите, шумата, штета, штети


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.