Детален опис на документ
Предметот GABARRI MORENO v[1]. SPAIN_22072003
Датум на објавување: 01.01.2003 Преземи го документот
18 пати симнат
Категорија: Слобода на движењето » Законско ограничување на правото заради одржување на јавниот ред
Забелешка:
Клучни зборови:


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.