Почетна   »   Закони    »  Закон за постапување со досиеја за лица водени од Службата за државна безбедност...Детален опис на документ
Закон за постапување со досиеја за лица водени од Службата за државна безбедност
вон сила
Датум на објавување: 05.07.2000 Преземи го документот
2235 пати симнат
Датум на стапување во сила: 13.07.2000 
Сл. весник/година: 52/2000 
Категорија: Внатрешни работи
Забелешка:
Клучни зборови: министерство за внатрешни работи, увид, мвр, лични досиеја, досие, досиеја, служба за државна безбедност, дирекција за безбедност и контраразузнавање, лично досие


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.