Детален опис на документ
Пресуда Квп. бр. 52/98
Датум на објавување: 01.01.1998 Преземи го документот
960 пати симнат
Категорија: Казнено право
Забелешка:
Клучни зборови:


 
Дискусии околу овој закон
slave dimitrov на 06.01.2012 23:41
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.