Детален опис на документ
Пресуда Квп 8/96
Датум на објавување: 01.01.1998 Преземи го документот
2635 пати симнат
Категорија: Казнено право
Забелешка:
Клучни зборови:


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.