Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/content/68/5509168/html/pravo.org.mk/Connections/pravo.php on line 9
Pravo.org.mk | Пресуда Гзз. бр. 12/97Детален опис на документ
Пресуда Гзз. бр. 12/97
Датум на објавување: 01.01.1998 Преземи го документот
2078 пати симнат
Категорија: Граѓанско право
Забелешка:
Клучни зборови:


 
Дискусии околу овој закон
slobodanka ristic на 04.04.2013 20:15
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.