Детален опис на документ
Решение У. бр. 1711/98
Датум на објавување: 01.01.1999 Преземи го документот
231 пати симнат
Категорија: Управно право
Забелешка:
Клучни зборови:


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.