Детален опис на документ
Пресуда Кр. бр. 17/99
Датум на објавување: 01.01.1999 Преземи го документот
1414 пати симнат
Категорија: Казнено право
Забелешка:
Клучни зборови:


 
Дискусии околу овој закон
angel  georgiev на 29.12.2012 00:43

kriumcarenje

 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.