Детален опис на документ
Пресуда Гзз. бр. 84/99
Датум на објавување: 01.01.1999 Преземи го документот
2290 пати симнат
Категорија: Граѓанско право
Забелешка:
Клучни зборови:


 
Дискусии околу овој закон
radmila hasanbegovic на 19.07.2013 07:49

fizicka delba

 

slobodanka ristic на 04.04.2013 20:18
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.