Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/content/68/5509168/html/pravo.org.mk/Connections/pravo.php on line 9
Pravo.org.mk | Пресуда Гзз. бр. 60-99Детален опис на документ
Пресуда Гзз. бр. 60-99
Датум на објавување: 01.01.1999 Преземи го документот
3057 пати симнат
Категорија: Граѓанско право
Забелешка:
Клучни зборови:


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.