Почетна   »   Анализи    »  Анализа за децентрализација на управувањето со државното градежно земјиште...Детален опис на документ
Анализа за децентрализација на управувањето со државното градежно земјиште
Датум на објавување: 26.12.2006 Преземи го документот
1713 пати симнат
Категорија: Европски прашања
Забелешка:
Клучни зборови:


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.