Детален опис на документ
Закон за постигнување на оспособеност за 2000-та година
вон сила
Датум на објавување: 16.07.1999 Преземи го документот
2056 пати симнат
Датум на стапување во сила: 24.07.1999 
Сл. весник/година: 44/1999 
Категорија: Јавни служби » Наука и информатика
Забелешка:
Клучни зборови: оспособеност, 2000-та, информациони системи


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.